Nasz zespół


lek. med. Katarzyna Luch

"Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Posiadam tytuł specjalisty Medycyny Rodzinnej.

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, członkiem

Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).


Stworzyłam i razem z Mężem prowadzę Centrum Medycyny Estetycznej Manufaktura Piękna, w którym przeprowadzam konsultacje i zabiegi  z zakresu medycyny estetycznej.


Jestem wnikliwym obserwatorem, "mam oko" do szczegółów, dlatego rozumiem troskę moich Pacjentów o ich wygląd i mogę zaoferować im satysfakcjonujące rozwiązania tak, aby osiągnąć jak najlepszy, naturalny efekt.


Jako specjalista medycyny rodzinnej mam możliwość spojrzenia

na człowieka jak na pewną całość, poznać jego historię zdrowotną oraz zwrócić uwagę na ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby budować relację człowiek - człowiek a nie tylko lekarz - pacjent :)


Lubię uczyć - w trakcie swojej drogi zawodowej pracowałam również jako wykładowca - szkoleniowiec zarówno z zakresu Medycyny Estetycznej, jak i Medycyny Rodzinnej. Obecnie jestem trenerem z technik implantacji hydroksyapatytu wapnia (produkt Crystalys) oraz z technik implantacji kwasu hialuronowego Princess.


Mam artystyczną duszę - w wolnym czasie tworzę biżuterię artystyczną, szydełkuję i szyję :)"

lek. med. Radosław Luch

"Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jestem specjalistą Medycyny Rodzinnej oraz lekarzem Medycyny Estetycznej.


Wiele lat pracy w przychodni nauczyło mnie całościowego oceniania stanu Pacjenta i jego potrzeb.

Te doświadczenia przekładam na realizację zabiegów Medycyny Estetycznej, gdzie wnikliwa i perspektywiczna analiza urody pozwala na realizację marzeń Pacjentów.


Wraz z Pacjentami Gabinetu Manufaktura Piękna realizujemy małe

i duże projekty poprawiające ich wygląd i samopoczucie, od koncepcji

po wykonanie.

A następnie powstają nowe pomysły :)


Codziennie pracuję także w przychodni we Wrocławiu jako lekarz rodzinny.

Od kilku lat prowadzę wyjazdową praktykę lekarską - przyjeżdżam do domów dorosłych i małych Pacjentów na wizyty lekarskie"

Ewelina Kania

manager

 "Ewelina Kania jest zarówno dyplomowanym kosmetologiem, jak i doświadczonym managerem. Zarządza i kieruje pracą personelu CME Manufaktura Piękna. Odpowiada za administrację i sprawne funkcjonowanie firmy. Do jej obowiązków należą m.in.: współpraca z mediami oraz nadzorowanie działań promocyjnych i informacyjnych, pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań. Zarządza relacjami z partnerami handlowymi zapewniając dostarczanie usług najwyższej jakości, przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Jest absolwentem Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Medycyna estetyczna jest jej pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach oraz kongresach o tematyce związanej zarówno z promocją zdrowia jak i zarządzaniem zasobami ludzkimi."


Natalia Wydra

kosmetyczka

 "Wieloletnia pasja do tworzenia profesjonalnych stylizacji w połączeniu
z artystyczną duszą sprawia, że każdy dzień pracy traktuję jak nowe wyzwanie. Uwielbiam kontakt z ludźmi, a uśmiech i zadowolenie Klienta jest dla mnie rzeczą priorytetową.

Jako doświadczona kosmetyczka, specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz upiększających, a w szczególności stylizacją rzęs i paznokci.

Swoją uwagę kieruję na subtelność i estetykę."


Natalia Szymoniak

recepcjonistka, kosmetyczka

"Jestem w trakcie studiów na Wyższej Szkole Fizjoterapii na kierunku kosmetologia we Wrocławiu.
Jestem osobą zawsze uśmiechnięta, ciepłą, uwielbiam kontakt z ludźmi.
Kosmetyka stała się moją pasją, gdy tylko ujrzałam jak potrafi zmienić drugą osobę i sprawić jej ogromna radość.
Zawsze służę pomocą i dobra radą, jestem otwarta na zmiany.
W wolnym czasie uwielbiam podróżować, jestem ciekawa świata posiadam  tytuł Technika Usług Turystycznych".

Agata Krysiuk

recepcjonistka

"Jestem studentką kryminologii na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wybrałam taki kierunek, ponieważ zawsze w obrębie moich zainteresowań znajdowały się seriale, filmy oraz książki o tematyce kryminalnej. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność, cieszę się, gdy mogę pomóc drugiej osobie. Zawsze jestem uśmiechnięta i gotowa na nowe wyzwania."

 

Centrum Medycyny Estetycznej

 


 • manufaktura058.jpg
 • manufaktura003.jpg
 • manufaktura050.jpg
 • manufaktura002.jpg
 • manufaktura005.jpg
 • manufaktura055.jpg
 • manufaktura013.jpg
 • manufaktura015.jpg
 • manufaktura018.jpg
 • manufaktura020.jpg
 • manufaktura023.jpg
 • manufaktura024.jpg
 • manufaktura031.jpg
 • manufaktura036.jpg
 • manufaktura037.jpg
 • manufaktura040.jpg
 • manufaktura011.jpg
 • manufaktura043.jpg
 • manufaktura048.jpg
 • manufaktura052.jpg
 • manufaktura053.jpg

Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Biskupa Tomasza Pierwszego 4-6

50-221 Wrocław


Rejestracja telefoniczna:

609-608-574


gabinet@manufakturapiekna.pl

Formy płatności


Przyjmujemy płatność gotówką oraz kartami płatniczymi, w tym zagranicznymi.

W Gabinecie można zakupić oraz wykorzystać Bon Prezentowy Manufaktury Piękna.

Istnieje także możliwość rozłożenia płatności za zabieg na raty

Piękno bez wyrzeczeń - dzięki naszemu Partnerowi (system MediRaty)

możesz uzyskać pełne finansowanie zabiegów dostępnych

w Gabinecie Manufaktura Piękna - unikalny numer Kliniki: 694


MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.


Poniżej przedstawiamy kalkulator rat:

Opinie naszych Klientów


"Jestem bardzo, bardzo zadowolona z zabiegu Aquafilling Bodyline, który został przeprowadzony przez Panią Doktor. Efekt jest super !!! Pani Doktor wykazała się profesjonalizmem pod każdym względem. Bardzo polecam skorzystanie z usług Pani Doktor!"

Donata


"Drogie Kobiety :) z całego serca polecam Wam dr Luch, tak po prostu!! Jest zarówno ciepłą i troskliwą osobą, jak i rzetelnym, profesjonalnym lekarzem specjalistą. Jeśli zastanawiacie się nad skorygowaniem kształtu ust i nie wiecie do kogo się udać, umówcie się na konsultację do Pani Doktor. Spokojnie wytłumaczy wszystko co dotyczy zabiegu i udzieli wyczerpujących odpowiedzi na pytania, więc po uzyskaniu takiego pakietu informacji naprawdę zmniejszą się Wasze obawy. Doktor ma doskonałe wyczucie, poczucie estetyki; widząc gdzie leży problem, zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
Tak podczas samego zabiegu, jak i już PO, czułam, że jestem cały czas otoczona opieką, a piękne usta cieszą nieustająco, +10000 do pewności siebie! Dziękuję!!! <3"

M."W końcu mam piękne, większe usta- całe życie na to czekałam!"

Barbara, l.30"Nie byłem do końca zadowolony z efektów liftingu chirurgicznego twarzy dlatego zdecydowałem się na wypełnienie bruzd nosowo - wargowych - teraz moja twarz wygląda lepiej".

Andrzej, l.45"Długo się zastanawiałam i w końcu postanowiłam, że czas coś zrobić dla siebie. Po wypełnieniu bruzd nosowych moja twarz wygląda znacznie lepiej, policzki nie wyglądają już ciężko. "

Beata, l.36


"Ciężko pracuję i muszę wyglądać na zadbaną, moi klienci oceniają mnie po wyglądzie. Podniosłam sobie policzki

i zlikwidowałam kurze łapki, przez co moje oczy wyglądają młodziej. Przyjdę jeszcze na lifting nićmi."

Marzena, l.42


"Miałam problem z cieńką, wiotką skórą na szyi. Skóra twarzy wyglądała na młodszą niż na szyi. Pani Kasia zaproponowała mi cykl mezoterapii igłowej i jestem zachwycona! Już po jednym zabiegu było widać, że skóra się mocniej napięła i przestała mi tak wisieć. Po 4 zabiegach było już super, teraz będę przychodzić co kilka miesięcy żeby nie stracić tego super efektu!"

Agnieszka, l.40


"Do Manufaktury Piękna przyszłam przypadkiem ale bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, dokładnie słucha i ustala plan zabiegów. Odpowiada na pytania, przez co nie bałam się zabiegu wypełniania bruzd wargowo nosowych. Przez to, że zabieg był wykonany bez igły, tępą igłą nie czułam bólu i nie miałam siniaków. Efekt bardzo ładny, widać od razu!"

Karolina, l.52


"Mój problem to były cienie pod oczami (dolina łez) - Pani Doktor wypełniła mi ten rejon i od tej pory nie mam już zmeczonych rysów twarzy. Zaplanowałyśmy też nici do liftingu. Robię też mezoterapię na twarz i dekolt i bardzo polecam - skóra się zmienia, nie jest już taka cieńka i pognieciona :)"

Izabela ,l.  39"Przez całe życie nie podobał mi się mój nos ale bardzo bałam się operacji. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko przed zabiegiem, pokazała, jak zabieg będzie wyglądał tak, że się nie bałam. Zresztą cały zabieg był krótki i bardzo lubię mój nowy nos!

Aga, l.19"Myślę,  że byłam wyzwaniem bo  bardzo bałam się  zabiegu a strasznie chciałam mieć powiększone  usta- moje są wąskie  i nie pasują do reszty twarzy. Myślałam, że Pani Kasia się zdenerwuje i będzie mnie pośpieszać ale dzięki niej całość przebiegła naprawdę rewelacyjnie - moje usta są większe, fajnie nawilżone przy tym a ja zastanawiam się teraz nad uniesieniem brwi..."

Edyta, l. 23"Przyszłam w sumie już z gotowym pomysłem na siebie i gdyby  nie dociekliwość i staranność Pani Doktor pewnie nie byłabym tak zadowolona jak teraz. Okazuje się, że jeden efekt można uzyskać na kilka sposobów i dobrze, że można mieć wybór."

Irena, l 56"Robiłem sobie już nie raz w życiu botoks ale tak dobrze i delikatnie jeszcze mi go nikt nie podał. "

Jarek, l. 48"Zrobiłam sobie zabieg z botoksem na okolicę oczu przed urlopem i po przyjściu do pracy wszyscy się mnie pytali, gdzie byłam, że tak wypoczęłam - a ja przez 2 tygodnie sprzątałam dom po przeprowadzce! Dzięki zabiegowi moje oczy wyglądają na większe, bardziej rozświetlone. Polecam w 100%"

Ania, l. 47


"Miałam problem z  bruzdą łzową - przez nią moje oczy wyglądały na zmęczone i podkrążone a policzki obwisłe. Po wypełnieniu mam naturalną twarz, nie mam "pucek" i czuję się piękna :)"

Ewa, l. 34


"Przyszłam do Manufaktury bo moja koleżanka tutaj sobie powiększała usta i jest bardzo zadowolona. Ja też się zastanawiałam ale nie wiedziałam gdzie pójść. Efekt po powiększaniu jest dokładnie taki, jak chciałam - usta są naturalne ale większe i nie są takie zapadnięte.  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor  długo z mną rozmawiała przed zabiegiem żeby ustalić, jaki ma być efekt."

Joasia, l. 25

Media


Katarzyna Luch - ZnanyLekarz.pl
Radosław Luch - ZnanyLekarz.pl

Artykuł w tygodniku Wprost:

Manufaktura Piękna polecana przez producenta

preparatu Radiesse - Merz Aesthetics:

Jak przygotować skórę przed latem?

Manufaktura Piękna w Faktach o Poranku

TVP Wrocław 27/05/2016:

Artykuł w "Zwierciadło - Uroda i Zdrowie"

Artykuł dla iBeauty - "Anti - aging dla dłoni"


Artykuł w tygodniku Newsweek: "Niechirurgiczna, skuteczna plastyka powiek oraz zmarszczek za pomocą mikrowiązki plazmy PlasmaLift Pen".

Zwierciadło numer majowy 2017